O autorze
to blog o tym co mnie interesuje: o Łodzi, o ludziach z tego miasta, o podróżach, o smakowaniu, o jeździe na rowerze i pstrykaniu zdjęć - bez polityki i zbędnych celebrytów.
Punkt Widzenia
więcej na facebooku : punktwidzenia.natemat.pl

punkt.widzenia@wp.pl

Nie wstydzę się, że jest mi dobrze

-"Ty chyba "dziennikarko" z przeciętnej polskiej rodziny nie pochodzisz skoro w godzinę 80 złotych zarabiasz, na tyle pracuje się cały dzień. Kolejny przykład żałosnego "obiektywizmu" dziennikarskiego. zejdź do ludzi, zobacz jak muszą zap$^%$^ ać, żeby dach nad głową utrzymać i zjeść coś"- napisała miła Pani Julia pod moim ostatnim tekstem o magach co to zarabiają w mig. Napisała bo, pod wpływem telewizyjnej magi, pomyliły mi się cyfry i przelicznik. Ale zamiast napisać, że chyba błąd, że chyba coś nie tak z “internetowej Julii” wylała się cała złość za wszystkich, którzy muszą “zap$^%$^ ać, żeby dach nad głową utrzymać i zjeść coś” . Bo skoro ja nie muszę “zap$^%$^ ać ” a do tego mam co zjeść i gdzie mieszkać, to można po mnie pojechać. Można pojechać też po Kasi Tusk bo dziewczynie się udaje i wreszcie zatrzeć ręcę z satysfakcją, że “ustawioną” Figurę bił mąż. A Figurski, żeby już nigdy w życiu nie zjadł sushi, Cichopkowa nigdy nie spłaciła kredytu a każdy kto ma trochę więcej niż “zap$^%$^ ający Polak” powinien być spalony na stosie.

Droga Pani Julio, na szczęście nie muszę na 80 zł pracować cały dzień ani pół dnia. Idzie mi to jakoś szybciej. Cieszę się, że nie muszę “zap$^%$^ ać “ żeby utrzymać dom. Pracuję tam gdzie lubię i z przyjemnością zarabiam na dobre życie. Cieszę się również, że nie muszę jeść “coś” tylko to co lubię i tam gdzie lubię. Cieszę się również, że wolne dni spędzam tam gdzie chcę i jak chcę. Na szczęście stać mnie też na moje pasje. Uwielbiam w wakacje Karaiby a w ciągu roku Hiszpanię. Cieszę się, że jest mi dobrze i że nie zarabiam 1300zł. Ot, po prostu. Lubię moje życie. W XXI wieku, co by nie mówić raczej przeciętne. To może życie krytykantów za 1300 zł jest nieprzeciętne? Bo niby czemu moje ? Bo mam co jeść i nie narzekam ??
Cieszę się również, że udaje się Kasi Tusk. Fajnie, że potrafiła z bloga zrobić biznes i żyć z tego dobrze. Fajnie, że teraz tą wiedzą podzieli się z innymi. A, że jej za to zapłacą to jeszcze lepiej bo jej poziom życia wzrośnie i może sobie dokupi jacht pod kolor szpilek ..?Życzę jej tego.
Zresztą sobie też.
I Pani Pani Julio…
I naprawdę nie jest mi wstyd, że 80 zł na które ludzie zapierda….cały dzień, ja wydaję w 50 minut na masaż. Bo to też strasznie lubię.

Pozdrawiam wszystkich…
Punkt Widzenia

ps. możecie pojechać po mnie wzdłuż i wszeż .Nie rusza mnie.
Trwa ładowanie komentarzy...